Yhteystiedot

 

Käyntiosoite | Address


Hermannin rantatie 12 B, 4. krs
00580 Helsinki

 

Metro: Kalasatama

Bussi/Bus: linja/line 55, Agroksenkuja

 

 

 

 

 

Monihelin hallinto | Moniheli's administration

 

Maria Virolainen

Toiminnanjohtaja | Executive Director

Suomi, English, Svenska

Hallinto, talousasiat, yhteistyö, henkilöstö
Management, financial matters, cooperation, staff matters

+358 (0) 40 680 4860
maria.virolainen@moniheli.fi

 

 

Julie Breton

Järjestökoordinaattori | Association Coordinator

Suomi, English, Français

Jäsenpalvelut ja -tapahtumat, ohjaus ja neuvonta, jäsenjärjestöavustus, verkoston sisäinen viestintä, ATK, yhteistyö, tilan vuokra, koulutukset, tietosuoja
Member services and events, member association grant, network's internal communication, IT, cooperation, meeting room rental, trainings, data protection

+358 (0) 44 717 0225
toimisto@moniheli.fi

 

 

Mariam Colley

Järjestöassistentti- Viestintä ja tapahtumat
Organization assistant- communication and event 

Suomi, English

Verkoston ulkoinen viestintä (uutiskirje, sosiaalinen media, nettisivut), tapahtumat sis. Maailma kylässä -festivaali, yleiset kysymykset
Network's external communication (newsletter, social media, website), events including the World Village Festival, general inquiries


+358 (0)44 750 4171
mariam.colley@moniheli.fi

 

 

Siddik Bayram

Järjestöassistentti- Jäsenpalvelut ja tapahtumat
Organization assistant- member services and event 

Kurdî (Kurmancî), English, Suomi, Türkçe, Azerbaijani 

Verkoston ulkoinen viestintä (uutiskirje, sosiaalinen media, nettisivut), tapahtumat sis. Maailma kylässä -festivaali, yleiset kysymykset
Network's external communication (newsletter, social media, website), events including the World Village Festival, general inquiries


+358 (0)50 438 5568

siddik.bayram@moniheli.fi

 

 

 

 

Monihelin projektihenkilöstö | Moniheli's project staff

 

Duin Ghazi

Katto-hanke (Sosiaali- ja terveysjärjestöjen avustuskeskus STEA)
Projektipäällikkö

Suomi, English, Kurdi-soranî

+358 (0)50 309 3961
duin.ghazi@moniheli.fi

 

Jana Turk

Katto-hanke (Sosiaali- ja terveysjärjestöjen avustuskeskus STEA)
Projektikoordinaattori

Suomi, English, Deutsch, Italiano

+358 (0)50 309 3925
jana.turk@moniheli.fi

 

Omama Syed

Katto-hanke (Sosiaali- ja terveysjärjestöjen avustuskeskus STEA)
Projektisihteeri

Suomi, English, Urdu, Hindi, Français

+358 (0) 465460023
omama.syed@moniheli.fi

 

 

Eugene Ufoka

Opintopolut -toiminta

English, Suomi

+358 (0)50 4491105
eugene.ufoka@moniheli.fi

 

 

Ota yhteyttä | Contact us

*
*

* Tähdellä merkityt kentät ovat pakollisia.

Meidän kanssa voi myös jutella Moniheli Chatissa!

You can also ask us directly on the Moniheli Chat!