Yhteystiedot

 

Käyntiosoite | Address


Hermannin rantatie 12 B, 4. krs
00580 Helsinki

 

Metro: Kalasatama

Bussi/Bus: linja/line 55, Agroksenkuja

 

 

 

 

 

Monihelin hallinto | Moniheli's administration

 

Riitta Salin

Toiminnanjohtaja | Executive Director

Suomi, English, Svenska

Hallinto, talousasiat, yhteistyö, henkilöstö
Management, financial matters, cooperation, staff matters

+358 (0) 44 535 5722
riitta.salin@moniheli.fi

 

 

Julie Breton

Järjestökoordinaattori | Association Coordinator

Suomi, English, Français

Jäsenpalvelut, jäsenjärjestöavustus, verkoston sisäinen viestintä, ATK, yhteistyö, tilan vuokra, koulutukset
Member services, member association grant, network's internal communication, IT, cooperation, meeting room rental, trainings

+358 (0) 44 717 0225
toimisto@moniheli.fi

 

 

Susanne Ritter

Viestintä ja tapahtumat / Communication and Events (STEA - Paikka auki!)

Suomi, English, Deutsch

Verkoston ulkoinen viestintä (uutiskirje, sosiaalinen media, nettisivut), tapahtumat, yleiset kysymykset
Network's external communication (newsletter, social media, website), events, general inquiries

+358 (0) 44 750 4171
susanne.ritter@moniheli.fi

 

 

Monihelin projektihenkilöstö | Moniheli's project staff

 

Margareta Tahvanainen

Kaikkien Vaalit -vaalipaneelikiertue (Suomi100), Monikulttuurinen itsenäisyyspäiväjuhla (Suomi100), Verkko-vertaistukea kotoutumiseen (Työ- ja Elinkeinoministeriö)

Suomi, English

+358 (0)50 309 3906
margareta.tahvanainen@moniheli.fi

 

 

Melis Ari-Gurhanli

Katto-hanke (Sosiaali- ja terveysjärjestöjen avustuskeskus STEA)

Suomi, English, Türkçe

+358 (0)50 309 3925
melis.ari@moniheli.fi 




Cisil Heltimoinen

Katto-hanke (Sosiaali- ja terveysjärjestöjen avustuskeskus STEA)

Suomi, English, Türkçe

+358 (0)50 309 3961
cisil.heltimoinen@moniheli.fi

 

 

Saara Ruotsalainen

Töissä Suomessa -hanke (Euroopan Sosiaalirahasto ESR)

Suomi, English

+358 (0) 447754525
saara.ruotsalainen@moniheli.fi

 

 

Ota yhteyttä | Contact us

*
*

* Tähdellä merkityt kentät ovat pakollisia.

Meidän kanssa voi myös jutella Moniheli Chatissa!

You can also ask us directly on the Moniheli Chat!